Sport

jVnpdfWBBrno, 20. července 2024 - Neoficiálním mistrem Evropy mezi fotbalovými fankluby se stal výběr Rumunska. Ten si ve finále turnaje Eurofanz, hraném opět v brněnském Boby Centru, poradil s týmem Ukrajiny a obhájil tak loňské vítězství. Veškerý výtěžek z akce znovu putoval na podporu ukrajinských rodin zasažených válkou.

 

fotbal stadion balonBrno, 12. července 2024 - Blíží se významná rekonstrukce stadionu na Srbské. Rada města Brna odsouhlasila nové zadávací řízení na technologické vybavení areálu, aby i nadále splňoval požadavky nejvyšších fotbalových soutěží. Úpravy mají být hotovy do léta 2025 a odhaduje se, že budou stát 20 milionů korun.

 
Aktuální soutěže

emil open 2024Brno, 8. července 2024 - Brno má za sebou šťastný 13. ročník Emil Open. Brněnská sportoviště opět přivítala mladé sportovce s handicapem. Tentokrát na Emil Open dorazilo 829 účastníků z 13 zemí Evropy. Letošní ročník s názvem #happy13 odstartoval ve středu slavnostním zahajovacím ceremoniálem. Za přítomnosti partnerů a ambasadorů her na něm účastníci pod vlajkami jednotlivých zemí představili své týmy.

 

fotbal balonBrno, 4. července 2024 – Potřetí v řadě se v Brně uskuteční fotbalové klání fanoušků Eurofanz. Na turnaji, který se odehraje 5. a 6. července v areálu Boby Centra, se kromě deseti evropských celků představí i tým Brazílie či Mexika. Veškerý výtěžek z akce bude i letos věnován na podporu ukrajinských rodin zasažených válkou.

 
Kalendář akcí - nejbližší akce
<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejbližší akce

Žádné události

koupaliste detailBrno, 30. června 2024 - Projektovou dokumentaci rekonstrukce koupaliště ve Starém Lískovci vypracuje firma Hutní projekt Frýdek-Místek. Odsouhlasili to brněnští radní na svém zasedání. Projektová dokumentace a autorský dozor by měly podle nabídkové ceny vyjít na 2 317 150 korun včetně DPH.

 

mendelu podporila handicapovane sportovceBrno, 30. června 2024 - Mendelova univerzita se podílela na organizaci soutěžního dne sportu Boccia v rámci třináctého ročníku Evropských her handicapované mládeže Emil Open. Ředitelem soutěže byl Radek Procházka, paralympionik a absolvent Provozně ekonomické fakulty MENDELU. Zástupci MENDELU byli na pozicích rozhodčích a pomáhali i dobrovolnice a dobrovolníci z univerzity. Celkem se soutěže zúčastnilo 24 sportovců a sportovkyň ve věku od deseti do dvaceti šesti let ze sedmi zemí. Pro některé české sportovce to byla první účast v mezinárodní soutěži.

 

koupaliste kravi hora mc brnostredBrno, 14. června 2024 – Sportovní a rekreační areál Kraví hora, který je příspěvkovou organizací městské části Brno-střed, si připomíná dvacet let od svého založení. Za tu dobu areál navštívily milióny návštěvníků, zaznamenal výrazné změny nebo se popasoval s náročným obdobím covidu.

 

fotbalove hristeBrno, 5. června 2024 - Dvě dotace, které významně podpoří sportovní infrastrukturu, projednala Rada města Brna. Peníze se využijí k rekonstrukci fotbalového hřiště klubu FC Svratka Brno v Žabovřeskách a stavbě nové haly florbalistů FBŠ Hattrick Brno na Lesné. Celkově se rozdělí téměř 14 milionů korun, ještě je však zapotřebí souhlasu zastupitelů.

 

mendelu bikeriBrno, 27. května 2024 - Smlouvu o zřízení a provozování cyklotrailů v lesích Mendelovy univerzity uzavřel Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny (ŠLP Křtiny) se spolkem Zamilectrejls spravujícím sportoviště pro horská kola (MTB cyklistika) v lokalitě Zamilovaného hájku a se sdružením Freestyle pro Brno, pod nějž spadá nedaleký Dirtjump Zamilec. Obě sportoviště se nachází v blízkosti Brna, na území městských částí Řečkovice a Královo Pole. Smlouvy stanovující práva a povinnosti subjektů jsou uzavřeny na dobu deseti let.

 

hriste akatky tismmbBrno, 22. května 2024 - Lesopark mezi Židenicemi a Vinohrady je oblíbené místo pro vycházky a relaxaci. Rodiče s dětmi zde rádi navštěvují dětské lesní hřiště, které v posledních měsících prošlo úpravami. Stalo se tak díky vítěznému návrhu z participativního rozpočtu Dáme na vás.

 
Muzea, galerie, divadla
Začátek Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Konec

Strana 1 z 107