Praha, 9. ledna 2011 - Hokejisté Slavie porazili v nedělním utkání 39. kola Tipsport extraligy doma Kometu Brno 4:1. Dva góly dal útočník Jakub Sklenář, skvělý výkon podal gólman "červenobílých" Miroslav Kopřiva, který povolil soupeři jen čestný úspěch v samotném závěru.

Krize Komety tak pokračuje, z posledních deseti zápasů vyválčila pouze dva body.

Tipsort extraliga ledního hokeje, 39. kolo:

HC Slavia Praha - HC Kometa Brno 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Branky: 8. Žejdl (Doležal), 43. Sklenář, 53. Tomica (Třetina), 56. Sklenář (Micka) - 60. R. Hruška (Kvapil, Bičánek). Rozhodčí: Hribik, Pešina - Kis, Prchal. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. Diváci: 8236.

Sestavy:
HC Slavia Praha: Kopřiva - Žižka, Kadlec, Kuboš, Benda, Roth, Vašíček, Barák, Kolařík - T. Pospíšil, Benda, Vondrka - T. Svoboda, Třetina, Tomica - Žejdl, Jelínek, Doležal - Micka, Sklenář, Poletín. Trenéři: Vladimír Růžička st. a Jiří Čelanský.
HC Kometa Brno: Hovi - Mojžíš, Stehlík, Houdek, Protivný, Malec, Bičánek, Kempný - Jakub Svoboda, R. Hruška, Kvapil - R. Erat, Dopita, R. Dlouhý - Huml, R. Procházka, Hubáček - Švaňhal, Křivohlávek. Trenéři: Ladislav Lubina a Svatopluk Číhal.